Ora de Sibiu
Știri in direct

Sevișul Șelimbăr a pierdut barajul pentru promovarea în liga 3. Vezi toate rezultatele!

216

Echipa din Șelimbăr a pierdut dramatic în prelungiri partida jucată la Vâlcea cu CS Rucăr. Sibienii au fost învinși cu scorul de 2-1. Iată toate rezultatele barajului de promovare în liga 3 în 2011.

Sibienii au fost conduși cu un gol marcat de rucăreni în minutul 43 de către Dalu. Sevișul a egalat prin Călinescu cu patru minute înainte de finalul meciului și a dus partida în prelungiri. Argeșenii au înscris golul victoriei în minutul 102, prin Alin Popescu.

Iată rezultatele de la baraj:

CS SEVIŞUL ŞELIMBĂR (Sibiu) – CS RUCĂR ARGEŞ (Argeş) 1-2
Stadion: Hidroelectra (Râmnicu Vâlcea); Arbitru: Marcel Bîrsan (Bucureşti); Asistenţi: Cosmin Vătămanu (Bucureşti) şi Marius Florin Badea (Râmnicu Vâlcea)

►Min.102 1-2 Alin Popescu înscrie cu capul după un corner

►Min.86 1-1 Sevişul egalează prin Călinescu scăpat pe contraaatac

►Min.43 0-1 Dalu deschide scorul

Sevişul: Ursu – M. Popa, Trohin, Călinescu, Purima, I. Frăţilă, G. Tănase, Corcoveanu, Ţăran, D. Iancu, Risti
Rezerve: Ad. Voicu – Codrin, Tarcea, P. Dragomir, Ojigă, B. Frăţilă, Ad. Martin
Antrenor: Ioan Luca

CS Rucăr: Ad. Tănase – Vaciu, Slăninoiu, Alin Popescu, Mihăilescu, Bălaşa, Anghelina, I. Ion, Idor, Morcoană, Dalu
Rezerve: Diaconu – Bondac, Craioveanu, Rădescu, Baicu, Măluşanu, Moroe
Antrenor: Alecsandru Popovici

FC ZAGON (Covasna) – CS PRAHOVA TOMŞANI 2010 (Prahova) 1-1, 4-5 d.p
Stadion: Carpaţi (Braşov); Arbitru: Bogdan Dumitrache (Bucureşti); Asistenţi: Mircea Mihail Grigoriu (Bucureşti) şi Gabriel Boncs (Braşov)

►Min.86 1-1 Filip egalează dintr-un penalty obţinut de Aristan

►Min.82 Kurtuly este eliminat pentru două galbene

►Min.12 1-0 Suciu a înscris în dreapta portarului cu un şut de la 30 metri

Zagon:Rusandu – Chiss (cpt.), Ceauşel, R. Iacob, Csiki – R. Salas, D. Suciu, Mate, Puşcaşu, Dobricza, Kurtuly
Rezerve: Fazakaş – Kulsar, Forro, Szucs, Arterie, Cârstea, Seciu
Antrenor: Atilla Szucs

Tomşani: Pânzaru – Isacov, V. Iordache, Aristan, I. Filip – Tătaru, Bărăgan, M. Mihai, Dorişor – V. Iacob, Cursaru
Rezerve: L. Petre – Ariciu, G. Georgescu, Docea, Bg. Stroe, Iamandi, R. Stoica
Antrenor: Ion Cojocaru

CS FOREX BRAŞOV (Braşov) – CS ATLETIC FIENI (Dâmboviţa) 0-0, 2-4 d.p.
Stadion: Dacia (Mioveni); Arbitru: Cristian Georgescu; Asistenţi: Lucian Stamanichi şi Nicolae Mătăoanu (toţi din Bucureşti)

CS ASA MILITAR MIERCUREA CIUC (Harghita) – CS CAIUŢI (Bacău) 2-3
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe); Arbitru: Sorin Andrei Antonie (Bucureşti); Asistenţi: Nicolae Harbuzariu (Bucureşti) şi Mihăiţă Necula (1 Decembrie)

ACS SPORTING SUCEAVA (Suceava) – AFCM TÂRGU MUREŞ (Târgu Mureş) 2-1
Stadion: Municipal (Odorheiu Secuiesc); Arbitru: Dan Florin Dreve; Asistenţi: Petrică Ionuţ Cîmpeanu şi Doru Claudiu Lucaciu (toţi din Cluj-Napoca)

Min.105 2-1 Crişu înscrie cu un lob peste portar

Min.50 1-1 Târgmureşenii egalează prin Biţiş cu un şut din 5 metri

Min.34 1-0 Sporting Suceava deschide scorul prin Negru care profită de o minge bâlbâită de fundaşii adverşi

Sporting Suceava: Butnariu- Pantea, Murariu, Sevaciuc(C), Oniu, Bosancu, Apetri, Nicoara, Cainari, Gurita, Negru.
Rezerve: Galan, Crisu, Gliga, Buziuc, Jalba, Avramia, Cerlinca
Antrenori: Ciobanu Ovidiu, Grosu Bogdan

FCM II Târgu Mureş: Balauru- Virtic, Miclaus, Petcus, Szilaghyi, Cordos, Ardelean, Bitis, Salaghie, Vagner, Balau(C).
Rezerve: Craciun, Pop, Ghira, Curticapean, Candrea, Stoica, Torok.
Antrenori: Ghira Nicolae, Pop Adrian

FCM DOROHOI (Botoşani) – FCM HUŞI (Vaslui) 2-1
Stadion: Tepro (Iaşi); Arbitru: Valentin Lungu (Iaşi); Asistenţi: Ovidiu Aruşoaie şi Florin Mihai Cosma (ambii din Piatra Neamţ)

►Min.105 2-1 Orăşanu realizează dubla

►Min.90 1-1 Vasluienii egalează în ultimul minut

►Min.70 1-0 Orăşanu deschide scorul din 7 metri

FCM Dorohoi: Lazaruc (poarta), Darvariu, Andries, Sandu, Boteanu, Bulgaru, Maxim, Orasanu, Voiniciuc, Mihai, Colban
Antrenor: Vespasian Colban

CS METALOGLOBUS BUCUREŞTI (Bucureşti) – RAPID CLEJANI (Giurgiu) 1-2
Stadion: Prefab (Modelu); Arbitru: Iulian Călin (Ştefăneşti); Asistenţi: George Florin Neacşu (Câmpulung Muscel) şi Romică Bîrdeş (Piteşti)

►Min.99 Constantin Ilie simulează în careu şi primeşte al doilea galben

►Min.93 1-2 Clejani preia din nou conducerea prin Constantin Ilie

Min.57 1-1 Brian a scăpat pe contraatac, Clejaniul a cerut ofsaid, mingea ajunge în faţa porţii şi Stan îndeplineşte o formalitate

Min.28 0-1 Ginel Asan şut de la 25 metri

Metaloglobus: Mihai Nedelcu – Mircea Stan, Ştefan Stângă, Cristian Goga, Eugen Vlad, Marian Bondar, Alexandru Boancă, Marian Mangra, Ionuţ Pană, Dragoş Niţu, Alin Niculae
Antrenor: Marius Burcă

Rapid Clejani: Valentin Valache – Adrian Balaş, Mihai Voicu, Emil Greaca, Gheorghe Cojocaru, Alin Damian, Mihai Dumitru, Valentin Pârvu, Ginel Asan, Ilie Constantin, Alexandru Prian

Antrenor: Daniel Dumitru

CS ENERGIA GIROV (Neamţ) – RAPID DUMEŞTI (Iaşi) 0-1
Stadion: Mecanica (Huşi); Arbitru: Adrian Viorel Cojocaru (Galaţi); Asistenţi: Florin Alexandru Vişan (Galaţi) şi Iulian Cătălin Brînză (Botoşani)

►Min.43 0-1 Ionescu înscrie dintr-o lovitură liberă de la 25 de metri direct sub transversală

Girov: Morar – Zavate, Bordeianu, Spiridon, Bohan – Bracon, Gâdioiu, G. Viorel, Bălăjel – Bucătaru, Şerban
Rezerve: Mitrea – Boldur, Blaj, Ciofoaia, Botez, Diaconu
Antrenor: Codruţ Domşa

Dumeşti: Bradu – Ghinea, Ionescu, Drăguţelu, Lenghen, Stafie, Dăscălescu, Bălănescu, Ştirbăţ, Crucianu, Pricop
Antrenor: Adrian Cotan

CS NAŢIONAL GOLEŞTI (Vrancea) – CS METALUL TOFLEA (Galaţi) 4-1
Stadion: Municipal (Moineşti); Arbitru: Mihai Harabagiu; Asistenţi: Bogdan Terente şi George Bogdan Dută (toţi din Bacău)

►Min.90 4-1 Căpitanu reduce din diferenţă din penalty

►Min. 73 4-0 Cătălin Curteanu înscrie

►Min.51 3-0 Creţu Daniel înscie, Boţoc a centrat

►Min.30 2-0 Emilian Chivu măreşte scorul pentru Goleşti

Min.8 1-0 Marius Bodoc înscrie din şase metri pe sub portar după o centrare a lui Curteanu din partea stângă

Goleşti: Aldea – Pietreanu, R. Radu, Vlase, Săraru – Alexandrescu, E. Chivu, I. Petrică, Ct. Curteanu – M. Bodoc, D. Creţu
Antrenor: Viorel Haizan

Toflea: Mihai Urmuz – Wolf, Iosub, V. Chiriac, C. Chiriac, Călin, Macovei, Marian Urmuz, Căpitanu, Mahica, Bolbandâr

CS EOLICA BAIA (Tulcea) – VENUS INDEPENDENŢA (Călăraşi) 6-3
Stadion: Farul (Constanţa); Arbitru: Claudiu Marcu; Asistenţi: Sorin Păduraru şi Genin Menlivuap (toţi din Constanţa)

►Min.76 6-3 Dănuţ Stere înscrie cu un voleu superb din centrul careului

►Min.72 5-3 Centrare de pe stânga şi Dimcică reface diferenţa de 2 goluri pentru Eolica

Min.70 4-3 Marian Ilie înscrie pentru Venus cu un şut din unghi şi scorul devine 4-3

Min.47 4-2 Mustafa intrat la pauză a redus din diferenţa după o cursă de 30 de metri

Min.38 4-1 Curumi duce scorul la 4-1 pentru Eolica

Min.36 3-1 Stere este faultat în careu şi Radu Oprea înscrie de la 11 metri

Min.32 2-1 Marian Ilie reduce din diferenţă cu un şut de la marginea careului

Min.22 2-0 Teoder înscrie cu un şut de la 16 metri din poziţie centrală

Min.17 1-0 Toader Şerban centrează de pe dreapta, portarul advers nu reuşeşte să respingă şi Dănuţ Stere pe fază împinge mingea în poarta goală

Eolica: Costel Nicolov – Toader Şerban, Cătălin Petre, Cristian Poşircă, Petrică Anghel, Cornel Ciobanu, Radu Oprea, Stelian Caluda (c), Florin Lungu, Dănuţ Stere, Decebal Curumi
Rezerve: Nicolae Alexandru Manac – Manuel Dinică, Iancu Tiberiu Nane, Gabriel Marius Stan, Mihai Guliu, Stelian Carabaş
Antrenor: Nicolae Gheorghe

Venus Independenţa: Aurel Marian Crăciun – Daniel Tărăbăşanu, Cătălin Coman (c), Aurelian Oprea, Cristian Cinaru, Georgian Furdui, Adi Daniel Oprea, Gabriel Vlad, George Bujanschi, Mihai Constantin, Marin Ilie
Rezerve: Dănuţ Condei – Gabriel Badea, Bogdan Popa, Florin Mustafa, Ionuţ Petcu, Claudiu Bărăitaru, Alexandru Muha
Antrenor: Ilie Zeciu

CS PEŞTERA (Constanţa) – CS CONPET CIREŞU (Brăila) 1-2
Stadion: Municipal (Slobozia); Arbitru: Mihai Amorăriţei (Câmpina); Asistenţi: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti) şi Florin Liviu Burlacu (Urziceni)

Min.85 1-2 Normambet înscrie pentru Peştera

CS Peştera: Clicean – Gârmaciu, Ciocan, Ct. Lupu, Andreescu – D. Anuţă, Feta, Cr. Florea, M. Măciucă – Ciocănel, Normambet
Rezerve: Mirică – Ad. Moga, D. Funda, E. Anuţă, I. Ciobănuc, Ripert, D. Piron
Antrenor: Orcan Feta

CS LUCEAFĂRUL C.A. ROSETTI (Buzău) – CS VIITORUL AXINTELE (Ialomiţa) 0-2
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca); Arbitru: Andrei Cătălin Rotaru (Brăila); Asistenţi: Marius Cristian Marchidanu (Brăila) şi Alexandru Midvichi (Tulcea)

Min 63 Schimbare la Axintele, iese Zaharia şi intră Munteanu. La Luceafărul au ieşit Lupaşcu şi Ion şi au intrat Palcău şi Toma

Min.61 0-2 Păun a majorat diferenţa cu un şut din marginea terenului

Min.46 0-1 Zaharia deschide scorul

Luceafărul: Oprea – Bărăgoi, Bădicu, Avram, Lupaşcu – Stănilă, Tofan, D. Ion, Argăseală – B. Rădulescu, Stancu
Antrenor: Gabriel Ibriş

Axintele: Sava – Păun, Dumitru, Grecea (56 Pascale), Nichita, Dănilă – Toader (50 Cană), Borcea, Zaharia, Nicolae, Velu
Antrenor: Ion Nica

AS FC LINDAB ŞTEFĂNEŞTI (Ilfov) – CS VIAŢA NOUĂ OLTENI (Teleorman) 3-1
Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu); Arbitru: Ionuţ Valentin Iugulescu; Asistenţi: Gabriel Ion Cătană şi Ionuţ Cătălin Duţu (toţi din Târgovişte)

►Min.82 3-1 Ştefăneştiul a lămurit lucrurile. Romanescu este lansat de Ganea şi înscrie de la 14-15 metri cu un şut plasat

►Min.66 Olteniul dă gol prin Parolea, dar se anulează pentru ofsaid

►Min.63 2-1 Acţiune Fl. Ciobanu pe stânga, portarul iese la blocaj şi jucătorul Olteniului pasează la Stanciu care îndeplineşte o formalitate

►Min.47 2-0 Alexandru Ion a mărit scorul la 2-0 după o pasă a lui Ganea

►Min.40 1-0 Ganea deschide scorul după o pătrundere în careu

Ştefăneşti: Marius Vladu – George Marinescu, Răzvan Rababoc, Adrian Mihalache, Iulian Stancu, Alexandru Ion, Adrian Cristea, Vasile Mega, Ionel Ganea, Sorin Drăgan, Nicuşor Romanescu (c)
Rezerve: Alexandru Şerban – Marius Dumitrache, Mădălin Gheorghe, Dragoş Şerbănescu, Daniel Dumitrache, Liviu Ioniţă, Romeo Pădureţ
Antrenor: Florin Vlădilă

VN Olteni: Paul Stegărescu – Anargi Nica, Victor Bădănoiu, Ştefan Sinca, Florin Ciobanu, Ionuţ Ciobanu, Emil Mărcuşanu (c), Valentin Pescaru, Silviu Baiaş, Alexandru Ghimiş, Marius Stanciu
Rezerve: Claudiu Manca – Horia Mărcuşanu, Virgilius Neaţă, Călin Pistolea, Florin Parolea, Adrian Ungureanu, Georgel Florea
Antrenor: Alexandru Ifrim

AS DAMILA MĂCIUCA (Vâlcea) – AS RECOLTA STOICĂNEŞTI (Olt) 1-0
Stadion: Extensiv (Craiova); Arbitru: George Cătălin Găman (Craiova); Asistenţi: Ionuţ Bobe (Videle) şi Cristian Iordache (Roşiori de Vede)

Min.82 1-0 Ioniţă transformă cu siguranţă un penalty

Damila Măciuca: Geantă, Băltăţeanu, Pîrvulescu, Chebar, Stanca, Chiriţă, Grecea, Ionişă, Harapu, Albinaru, Bunescu
Rezerve: Mutu, Munteanu, Dina, Marinescu, Popescu, Comănescu, Chiripuş
Antrenor: Mircea Savu

Recolta Stoicăneşti: Toloş, Ciobanu, Iulian Zorzoliu, Vezeanu, Baciu, Dincă, Zanfir, Marius Zorzoliu, Obreja, Ristea, Andrei Sandu
Rezerve: Voinea, Popa, Preda, Păun, Coman, Streche
Antrenor: Nicu Florescu

CS RALBEX TURCINEŞTI (Gorj) – CS SOPOT (Dolj) 3-2
Stadion: Termo (Drobeta Turnu Severin); Arbitru: Flavius Alin Roşu (Timişoara); Asistenţi: Raul Constantin Ghiciulescu (Lugoj) şi Călin Flavius Radosav (Timişoara)

►Min.90+3 Portarul Hârşu e eliminat pentru două galbene! Ralbex nu mai are schimbări şi bagă un jucător în poartă!!

►Min.90+1 3-2 Idita înscrie din lovitură liberă de la 18 metri

►Min.78 3-1 Troacă reduce din diferenţă pentru Sopot, de la punctul cu var

►Min.76 3-0 Tarhat înscrie cu o lovitură de cap

►Min.56 2-0 Tiron reia imparabil din voleu

Min.54 1-0 Penalty pentru Ralbex. Al. Ştefan transformă fără probleme

Ralbex: Dorin Hârşu – Emanuel Gugu, Florin Buliga, Ionuţ Sichitiu, Alin Cornescu, Alexandru Ştefan, Ciprian Dudău, Horaţiu Barbu (c), Robert Tiron, Daniel Sanda, Adrian Tarhat
Rezerve: Andrei Oancea, Dragoş Fugaru, Ştefan Doldur, Cătălin Bulioiu, Iulian Adrian Mălăele, Alin Tilivea, Ionuţ Bucă
Antrenor: Ionuţ Bucă

CS Sopot: Ionuţ Dragomir – Aurelian Drăgan, Petre Ghenescu, Ionuţ Dascălu, Marius Marinică, Adi Troacă (c), Cristian Surcel, Constantin Bouleanu, Gigi Barbu, Marian Goagă, Ion Cazacu
Rezerve: Cătălin Tătaru – Marius Badea, Cristian Idita, Dan Udrescu, Ionuţ Barbu, Ştefan Stuparu, Adrian Oprica Corneanu
Antrenori: Ionel Luţă şi Cătălin Trăistaru

GLORIA REŞIŢA (Caraş-Severin) – CS DUNĂREA PRISTOL (Mehedinţi) 1-0
Stadion: Minerul (Motru); Arbitru: Marius Bogdan Bîrzan (Târgu Jiu); Asistenţi: Gheorghe Constantin Dănăsel (Bumbeşti Jiu) şi Dănuţ Birău (Târgu Cărbuneşti)

►Min 62 1-0 Izvernar a reluat din cădere, din interiorul careului, centrarea lui Lazarovici de pe partea dreapta.

Reşiţa: Jorz – C. Nica, Gliguţă, Beică, Domondi – F. Costescu, Uţiu, Lazarovici, Oncică – Izvernar, Beloescu
Rezerve: Cărămălău – Bordea, Lupu, Vucu, Creţan, Ursu, Mezin
Antrenor: Andrade Biţescu

Pristol: Caliţoiu – Alin Rafa, Gădăleanu, George Pele, C. Dragomir – D. Popescu, Dragotescu, Brucă, Teodorescu – Croicu, Vasilică
Rezerve: Dorondel – Ionescu, D. Rafa, Racoceanu, Cornea, Guşiţă, Durlă
Antrenor: Marin Litră

CS FLACĂRA FĂGET (Timiş) – JIUL PETROŞANI (Hunedoara) 1-0
Stadion: Francisc Neumann (Arad); Arbitru: Dorian Micloşină (Reşiţa); Asistenţi: Răzvan Constantin Nistoran (Reşiţa) şi Andrei Căluşeru (Reşiţa)

►Min.90 1-0 Raţiu este faultat de Nicandro în careu şi Telescu transformă penalty-ul

Făgetul aruncă arma secretă. A intrat Gheju în locul lui Rahovan în minutul 82. Două minute mai târziu Dimbi este schimbat cu R. Sandu

Între timp au avut loc şi nişte schimbări dar fără efect asupra cursului jocului. Au Bungău (69) înlocuit cu Ilie, iar Popovici (75) cu Scânteie. Jiul l-a schimbat pe Moldovan (71) cu Popesc

►Min. 73 Eliminare la Jiul. Drăghici vede cel de-al doilea cartonaş galben

►Min.59 Centrare Popovici şi Boghian din 7 metri dă pe lângă

Min.46 Schimbare la Jiul Iese Mareş şi intră Firan

Flacăra Făget: Iacob – Gălan, Rahovan, Telescu (c), Ahriţculesei, Glava, Bungău, Deac, Sg. Popovici, Boghian, Raţiu
Rezerve: Rădulescu – Scănteie, Gheju, Burduhos, Borş, Ad. Ilie, Oberşterescu
Antrenor: Adrian Săvoiu

Jiul Petroşani: Tonca – Mareş, H. Popa, Nicandro, Filip, Drăghici, Abiodun, A. Moldovan (c), Dimbi, Apetrei, Gavriluţi
Rezerve: Ghiţan – Firan, Drăgoescu, R. Sandu, Matei, Ov. Popesc
Antrenor: Daniel Huza

CS UNIREA VALEA LUI MIHAI (Bihor) – CS MARMAŢIA 96 (Maramureş) 5-0
Stadion: Municipal (Zalău); Arbitru: Vasile Rodina (Zalău); Asistenţi: Vlad Andrei Filip (Zalău) şi Dănuţ Vasile Costea (Satu Mare)

►Min.75 5-0 Săraz înscrie

►Min.63 4-0 Balea deviază în propria poartă

►Min.53 3-0 Iambor măreşte diferenţa pe tabelă

►Min.50 2-0 Szalai majorează scorul

Min.29 1-0 Emil Popa deschide scorul


CS VLADIMIRESCU 2003 (Arad) – AS PERFORMANŢA ALBA IULIA (Alba) 2-0
Stadion: Cetate I (Deva); Arbitru: Nicolae Cătălin Botaş (Timişoara); Asistenţi: Călin Cimponeriu (Lugoj) şi Alin Marian Botaş (Timişoara)

Min.72 2-0 Ciubăncan transformă o lovitură de pedeapsă

Min.44 1-0 Georgiu a deschis scorul

Vladimirescu: Bak – Mureşan, Mirciov, Sighete, Istin – Militaru, Georgiu, Banilievici, Ciubăncan – Moţ, Horvath
Rezerve: Dulhaz, Olariu, Dragu, Tudoroiu, G. Iancu, Arhilie, Burian
Antrenor:

Performanţa: Boldi – Soporan, Cristea, Oltean, Ov. Turuş, Cioară, C. Dănilă, Hada, D. Dănilă, Dumitru, S. Turuş
Rezerve: Tintea, Fîntînă, Barbu, Truţă, Haneş, Varvara, Cernea
Antrenor: Sorin Mărginean

FC OLIMPIA 2010 SATU MARE (Satu Mare) – CS MESEŞUL TREZNEA (Sălaj) 6-0
Stadion: Bodola Iuliu (Oradea); Arbitru: Marius Omuţ (Oradea); Asistenţi: Ovidiu Timar (Marghita) şi Sergiu Tudor Albu (Oradea)

Min.86 6-0 Mureşan stabileşte scorul final

Min.63 5-0 Gavrilescu marchează şi scorul ia proporţii

►Min.54 4-0 Înscrie Feier

Min 32 3-0 Marinaş duce scorul la 3-0

Min.21 2-0 Micaş majorează scorul

Min.15 1-0 Micaş deschide scorul

AF CS VOINŢA LIVEZILE (Bistriţa-Năsăud) – AS LEII TRITENII DE JOS (Cluj) 3-2
Stadion: Transil (Târgu Mureş); Arbitru: Adrian Şuta; Asistenţi: Radu Despa şi Cristian Nicolae Lucaci (toţi din Baia Mare)

►Min.70 3-2 Înscrie Bugnar

►Min.60 2-2 Sighiartău egalează tot dintr-o lovitură de pedeapsă

►Min.58 1-2 Kelemen înscrie din penalty

►Min.44 1-1 Sântejudean restabileşte egaliatatea

►Min.26 1-0 Sighiatău deschide scorul

Voinţa: Voievod – Bugnar, Dâlbea, Precup, Mândrean – Budăcan, Blaji, Conon, S.Rus – Sighiartău, Marc
Antrenor: Constantin Sava

Leii: Vâtcă – Botiş, A. Pop, Ardelean, D. Moldovan, Miheşan – Contraş, Adorean, Kelemen, S. Pop – Sântejudean
Antrenor: Călin Ciucur

sursa: liga2.ro

Primește titlurile instant

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Folosim cookie-uri pe site-ul nostru pentru a putea colecta si folosi date ce ne ajuta sa personalizam continutul si reclamele afisate, pentru a oferi utilizatorilor functionalitati integrate cu platformele social media si pentru a analiza traficul pe site. Impartasim informatiile privind modul in care utilizatorii folosesc site-ul cu partenerii nostri care utilizeaza de asemenea tehnologii online, precum cookies, pentru a colecta si folosi date personale pentru a personalize continutul si reclamele afisate, pentru a oferi utilizatorilor functionalitati integrate cu platformele social media si pentru a analiza traficul pe site si pe intreg internetul. Poti oricand sa te razgandesti si sa iti revizuiesti alegerea. Accept Detalii

Loading...