prima vointa
Foto: Sebastian Marcovici (PROSPORT)

Programul partidelor care se vor disputa în etapele a XXVIII-a, a XXIX-a şi a XXX-a anunţat, joi, de Departamentul Competiţii al LPF este următorul:

prima vointa
Foto: Sebastian Marcovici (PROSPORT)

Etapa a XXVIII-a

Vineri, 27 aprilie

Concordia Chiajna – Voinţa Sibiu, ora 18.00, Digi Sport

FC Braşov – Dinamo, ora 20.20, Gsp TV / Antena 1

Sâmbătă, 28 aprilie

blank

Sportul Studenţesc – Gaz Metan Mediaş, ora 15.00, Dolce Sport

Universitatea Cluj – Pandurii Târgu Jiu, ora 17.00, Digi Sport

FC Vaslui – Astra Ploieşti, ora 19.00, Digi Sport

Ceahlăul Piatra Neamţ – CFR Cluj, ora 21.30, Digi Sport

Duminică, 29 aprilie

Petrolul Ploieşti – CS Mioveni, ora 17.00, Digi Sport

Oţelul Galaţi – FCM Târgu Mureş, ora 19.00, Digi Sport

Rapid – Steaua, ora 21.30, Digi Sport

Etapa a XXIX-a a Ligii I

Marţi, 1 mai

Voinţa Sibiu – Ceahlăul Piatra Neamţ, ora 17.00, Digi Sport

Pandurii Târgu Jiu – Sportul Studenţesc, ora 19.00, Digi Sport

CFR Cluj – FC Braşov, ora 21.30, Digi Sport

Miercuri, 2 mai

FCM Târgu Mureş – FC Vaslui, ora 18.00, Digi Sport

Steaua – Petrolul Ploieşti, ora 19.30, Dolce Sport

Astra Ploieşti – Rapid, ora 20.00, Gsp TV / Antena 1

Dinamo – Universitatea Cluj, ora 21.45, Digi Sport

Joi, 3 mai

CS Mioveni – Concordia Chiajna, ora 19.00, Digi Sport

Gaz Metan Mediaş – Oţelul Galaţi, ora 21.45, Digi Sport

Etapa a XXX-a a Ligii I

Vineri, 4 mai

FC Braşov – Voinţa Sibiu, ora 20.30, Digi Sport

Sâmbătă, 5 mai

Universitatea Cluj – Sportul Studenţesc, ora 17.00, Digi Sport

Petrolul Ploieşti – Astra Ploieşti, ora 20.00, Gsp TV

Dinamo – CFR Cluj, ora 21.45, Digi Sport

Duminică, 6 mai

Ceahlăul Piatra Neamţ – CS Mioveni, ora 17.00, Digi Sport

Oţelul Galaţi – Pandurii Târgu Jiu, ora 19.00, Digi Sport

Rapid – FCM Târgu Mureş, ora 21.30, Digi Sport

Luni, 7 mai

Concordia Chiajna – Steaua, ora 19.00, Dolce Sport

FC Vaslui – Gaz Metan Mediaş, ora 21.30, Digi Sport.

Urmăriți Ora de Sibiu și pe Google News

Comentariul meu

Lasă un răspuns