Ora de Sibiu
Știri in direct

Începe lupta la semicerc. Sibiul debutează ”acasă” la Cisnădie în noul sezon

342

handbal sibiuIn prima etapa din sezonul 2016/2017 la handbal masculin Divizia A, Handbal Club Sibiu va evolua pe teren propriu impotriva echipei CS Unirea Sannicolau Mare – Sambata 17 Septembrie de la ora 17:00 in Sala Polivalenta Magura din Cisnadie, datorita ocuparii Salii Polivalente Transilvania din Sibiu cu alte evenimente sportive.

Chiar daca in acest sezon intrarea la meciurile de acasa ale echipei noastre se va face pe baza de bilet sau abonament, situatia creata la acest meci va oferi spectatorilor posiblitatea ca intrarea sa fie gratuita.
CS Unirea Sannicolau Mare este o echipa cu traditie pe scena Divizei A evoluand de foarte multe sezoane in aceasta liga. Distanta foarte mare intre echipele din aceeasi seria cu echipa din Sannicolau Mare a facut ca aceasta echipa sa evolueze in sezonul precedent la competitiile organizate in tara vecina, Ungaria. CS Unirea a castigat anul trect campionatul din Liga a IV-a a regiunii Csongrad, o liga cu statut statut de amator.
De asemenea s-au pus in vanzare si abonamentele pentru sezonul viitor, abonamente ce pot fi folosite la toate meciurile de pe teren propriu ale echipei din Divizia A precum si la meciurile din Cupa Romaniei, daca echipa noastra va reusi sa se claseze dupa turul campionatului pe o pozitie ce va permite inscrierea in aceasta competitie. Abonamentele se pot procura inainte meciurilor de pe teren propriu, prin comenzi online – mesaj privat folosind Facebook si intrara in posesia lor in fiecare zi de Luni, Miercuri si Vineri incepand cu ora 20:00 (in Sala Transilvania).

Primește titlurile instant

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Primește știrile zilei seara pe email
Abonează-te și îți trimitem în fiecare seara un email cu știrile zilei de pe Ora de Sibiu
Renunți oricând. Nu vom folosi adresa ta in scopuri de marketing pentru terți fără acordul tău.

Folosim cookie-uri pe site-ul nostru pentru a putea colecta si folosi date ce ne ajuta sa personalizam continutul si reclamele afisate, pentru a oferi utilizatorilor functionalitati integrate cu platformele social media si pentru a analiza traficul pe site. Impartasim informatiile privind modul in care utilizatorii folosesc site-ul cu partenerii nostri care utilizeaza de asemenea tehnologii online, precum cookies, pentru a colecta si folosi date personale pentru a personalize continutul si reclamele afisate, pentru a oferi utilizatorilor functionalitati integrate cu platformele social media si pentru a analiza traficul pe site si pe intreg internetul. Poti oricand sa te razgandesti si sa iti revizuiesti alegerea. Accept Detalii

Loading...