CSU Sibiu a mai primit o veste bună. Încă un sponsor rămâne lângă echipă

0 170

După ce anul trecut s-a alăturat familiei galben-albastre, compania Kendrion continuă și în sezonul 2017/2018 alături de BC CSU Sibiu.

Susținători înflăcărați ai echipei fanion a orașului în sezonul trecut, reprezentanții Kendrion au decis să sprijine în continuare performanța echipei noastre.
Kendrion a fost printre primele companii din zona industrială vest care s-a implicat în sprijinirea baschetului sibian, în sezonul trecut. Așa cum au afirmat încă de atunci, reprezentanții companiei au decis să prelungească parteneriatul și în sezonul 2017/2018.
”Pentru noi, faptul că reprezentanții companiei Kendrion Automotive au decis să continue parteneriatul cu echipa noastră de baschet nu poate decât să ne bucure. I-am simțit tot sezonul trecut alături de noi, i-am avut în sală, la fiecare meci și suntem extrem de mândri că ne sunt mereu aproape”, a declarat Horațiu Floca, directorul CSU Sibiu.

Primește notificări pe mobil la fiecare știre

Lasă un răspuns

Adresa ta nu va fi publicată

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Primește știrile zilei seara pe email
Abonează-te și îți trimitem în fiecare seara un email cu știrile zilei de pe Ora de Sibiu
Renunți oricând. Nu vom folosi adresa ta in scopuri de marketing pentru terți fără acordul tău.
Loading...