fbpx
Ora de Sibiu
Știri in direct

CSU Sibiu a mai primit o veste bună. Încă un sponsor rămâne lângă echipă

156

După ce anul trecut s-a alăturat familiei galben-albastre, compania Kendrion continuă și în sezonul 2017/2018 alături de BC CSU Sibiu.

Susținători înflăcărați ai echipei fanion a orașului în sezonul trecut, reprezentanții Kendrion au decis să sprijine în continuare performanța echipei noastre.
Kendrion a fost printre primele companii din zona industrială vest care s-a implicat în sprijinirea baschetului sibian, în sezonul trecut. Așa cum au afirmat încă de atunci, reprezentanții companiei au decis să prelungească parteneriatul și în sezonul 2017/2018.
”Pentru noi, faptul că reprezentanții companiei Kendrion Automotive au decis să continue parteneriatul cu echipa noastră de baschet nu poate decât să ne bucure. I-am simțit tot sezonul trecut alături de noi, i-am avut în sală, la fiecare meci și suntem extrem de mândri că ne sunt mereu aproape”, a declarat Horațiu Floca, directorul CSU Sibiu.

Primește titlurile instant

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Folosim cookie-uri pe site-ul nostru pentru a putea colecta si folosi date ce ne ajuta sa personalizam continutul si reclamele afisate, pentru a oferi utilizatorilor functionalitati integrate cu platformele social media si pentru a analiza traficul pe site. Impartasim informatiile privind modul in care utilizatorii folosesc site-ul cu partenerii nostri care utilizeaza de asemenea tehnologii online, precum cookies, pentru a colecta si folosi date personale pentru a personalize continutul si reclamele afisate, pentru a oferi utilizatorilor functionalitati integrate cu platformele social media si pentru a analiza traficul pe site si pe intreg internetul. Poti oricand sa te razgandesti si sa iti revizuiesti alegerea. Accept Detalii

Loading...