Polițiștii rutieri sibieni au depistat doi bărbați care au încălcat grav legislația rutieră, în urma unor controale desfășurate în Avrig și Săliște, în cursul zilei de 30 martie. Primul caz a fost înregistrat în jurul orei 18:00, în orașul Avrig, unde un autoturism condus pe strada Gheorghe Lazăr a fost oprit pentru control. La volan […]


