Posted inUltima oră, ORA NEAGRĂ

Nu aveau ce căuta la volan. Doi șoferi opriți la timp de polițiști în Avrig și Săliște

Polițiștii rutieri sibieni au depistat doi bărbați care au încălcat grav legislația rutieră, în urma unor controale desfășurate în Avrig și Săliște, în cursul zilei de 30 martie. Primul caz a fost înregistrat în jurul orei 18:00, în orașul Avrig, unde un autoturism condus pe strada Gheorghe Lazăr a fost oprit pentru control. La volan […]

Abonează-te la newsletter

Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.

Sending to:

Gift this article