Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Bihor au trimis în instanță dosarul a doi polițiști de frontieră acuzați că cereau șpagă șoferilor străini opriți la Borș 2 și îi escortau cu autospeciala la ATM pentru a retrage banii.
Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Bihor au trimis în instanță dosarul a doi polițiști de frontieră acuzați că cereau șpagă șoferilor străini opriți la Borș 2 și îi escortau cu autospeciala la ATM pentru a retrage banii.
Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.
Sending to: