PSD a anunțat luni, 20 aprilie 2026, că va sesiza Consiliul Național pentru Combaterea Discriminării și Parchetul în legătură cu o campanie pe care o consideră „de sorginte nazistă”, îndreptată împotriva membrilor și simpatizanților săi.
PSD a anunțat luni, 20 aprilie 2026, că va sesiza Consiliul Național pentru Combaterea Discriminării și Parchetul în legătură cu o campanie pe care o consideră „de sorginte nazistă”, îndreptată împotriva membrilor și simpatizanților săi.
Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.
Sending to: