Moțiunea de cenzură inițiată de PSD, AUR și PACE – Întâi România a fost depusă marți, 28 aprilie 2026, la Parlament, fiind semnată de 251 de parlamentari, potrivit liderului AUR, George Simion.
Moțiunea de cenzură inițiată de PSD, AUR și PACE – Întâi România a fost depusă marți, 28 aprilie 2026, la Parlament, fiind semnată de 251 de parlamentari, potrivit liderului AUR, George Simion.
Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.
Sending to: