Posted inSibiul meu, Ultima oră

VIDEO REPORTAJ: Subzistență la marginea Sibiului – O mamă bolnavă de diabet abia reușește să își crească copiii

O familie din Gușterița cere ajutorul sibienilor în pragul iernii. Cei trei – o mamă văduvă bolnavă de diabet și doi copii de 10 și 14 ani – trăiesc în condiții insalubre, într-o casă prin care vântul bate la propriu. Situația e și mai gravă atunci când plouă, pentru că acoperișul are o gaură prin care […]

Abonează-te la newsletter

Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.

Sending to:

Gift this article