Posted inSibiul meu, Ultima oră

Primăria Sibiu mută la Zoo foișorul folosit la Centenarul România 100

Vizitatorii care vor ajunge la Grădina zoologică din Sibiu în perioada următoare, vor putea folosi un foișor. Și nu unul oricare, ci unul cu însemnătate, pentru că a fost folosit anul trecut, în timpul ceremoniilor dedicate Centenarului Marii Uniri. Foișorul se află acum în Parcul Tineretului și aparține Casei de cultură a Municipiului Sibiu. Va […]

Abonează-te la newsletter

Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.

Sending to:

Gift this article