Posted inUltima oră, Sibiul meu

Ce cred sibienii după căderea Guvernului Bolojan: „Era de așteptat” vs. „Nu va fi mai bine” / video

Părerile sibienilor sunt împărțite după ce, marți, Guvernul condus de Ilie Bolojan a fost demis în urma unei moțiuni de cenzură. În timp ce unii consideră că scena politică actuală este un „dezastru” și privesc cu îngrijorare spre viitor, alții spun că această schimbare era așteptată de mult timp. Moțiunea de cenzură depusă de opoziție […]

Abonează-te la newsletter

Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.

Sending to:

Gift this article