Cătălin Predoiu, ministrul de Interne demis, a declarat marți, 5 mai 2026, că PNL nu ar trebui să abandoneze guvernarea după ce Guvernul a fost demis prin moțiune de cenzură.
Cătălin Predoiu, ministrul de Interne demis, a declarat marți, 5 mai 2026, că PNL nu ar trebui să abandoneze guvernarea după ce Guvernul a fost demis prin moțiune de cenzură.
Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.
Sending to: