Pensionarii cărora li se reține lunar 10% din suma ce depășește 3.000 de lei ar putea primi banii înapoi, după ce Tribunalul București a sesizat Curtea Constituțională privind legalitatea acestei contribuții.
Pensionarii cărora li se reține lunar 10% din suma ce depășește 3.000 de lei ar putea primi banii înapoi, după ce Tribunalul București a sesizat Curtea Constituțională privind legalitatea acestei contribuții.
Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.
Sending to: