Vremea se va încălzi în majoritatea regiunilor României de la mijlocul săptămânii, potrivit prognozei ANM, cu temperaturi maxime ce vor ajunge la 25 de grade Celsius.
Vremea se va încălzi în majoritatea regiunilor României de la mijlocul săptămânii, potrivit prognozei ANM, cu temperaturi maxime ce vor ajunge la 25 de grade Celsius.
Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.
Sending to: