Posted inORA NEAGRĂ, Ultima oră

Cât de pedepsiți au fost polițiștii care au bătut doi copii în școală la Apoldu de Jos

Polițiștii acuzați că au bătut mai mulți elevi într-o școală din județul Sibiu au scăpat ușor în urma cercetării disciplinare.  Un caz revoltător a avut loc, în luna noiembrie a anului trecut, la Apoldu de Jos. Mai mulți copii au fost agresați de doi polițiști în școala din localitate. Agenții, împreună cu șeful poliției din […]

Abonează-te la newsletter

Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.

Sending to:

Gift this article