Mai mulți angajați ai instituției Administrația Națională „Apele Române” Sibiu au protestat marți dimineață în fața sediului, nemulțumiți de lipsa unui contract colectiv de muncă și de condițiile în care își desfășoară activitatea. Angajați ai Apelor Române, membri ai Sindicatului „Mureș” au protestat marți dimineața la Sibiu. Potrivit reprezentanților sindicali, doar o parte dintre membri […]


