Posted inUltima oră, Sibiul meu

Protest la Apele Române Sibiu: angajații cer contract colectiv de muncă. „Ne sunt încălcate drepturile” / video

Mai mulți angajați ai instituției Administrația Națională „Apele Române” Sibiu au protestat marți dimineață în fața sediului, nemulțumiți de lipsa unui contract colectiv de muncă și de condițiile în care își desfășoară activitatea. Angajați ai Apelor Române, membri ai Sindicatului „Mureș” au protestat marți dimineața la Sibiu. Potrivit reprezentanților sindicali, doar o parte dintre membri […]

Abonează-te la newsletter

Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.

Sending to:

Gift this article