Primăria Orașului Agnita anunță intensificarea campaniilor gratuite de sterilizare a câinilor fără stăpân, după ce peste 1.400 de animale au fost sterilizate și peste 340 de câini comunitari au fost ridicați în ultimii patru ani.
Primăria Orașului Agnita anunță intensificarea campaniilor gratuite de sterilizare a câinilor fără stăpân, după ce peste 1.400 de animale au fost sterilizate și peste 340 de câini comunitari au fost ridicați în ultimii patru ani.
Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.
Sending to: