Posted inUltima oră, ORA NEAGRĂ

Controale în trafic în județul Sibiu: doi șoferi depistați conducând fără permis

În județul Sibiu, polițiștii rutieri continuă să depisteze șoferi care pun în pericol siguranța traficului, conducând fără permis sau sub influența alcoolului. Numărul cazurilor este în creștere, iar autoritățile atrag atenția asupra riscurilor majore generate de aceste comportamente. Primul a avut loc în municipiul Sibiu, pe Calea Șurii Mari, în jurul orei 07:40. La volanul […]

Abonează-te la newsletter

Primește o selecția celor mai importante știri de la Ora de Sibiu direct în inbox-ul tău.

Sending to:

Gift this article