În județul Sibiu, polițiștii rutieri continuă să depisteze șoferi care pun în pericol siguranța traficului, conducând fără permis sau sub influența alcoolului. Numărul cazurilor este în creștere, iar autoritățile atrag atenția asupra riscurilor majore generate de aceste comportamente. Primul a avut loc în municipiul Sibiu, pe Calea Șurii Mari, în jurul orei 07:40. La volanul […]


