Un sibian a fost trimis în judecată pentru săvârșirea infracțiunii de distrugere. Individul a incendiat o mașină pe stradă la Cisnădie, iar focul s-a extins la alte două vehicule parcate. Totul s-a întâmplat în noaptea de 16 spre 17 iunie 2025. În jurul orei 02:00, în timp ce se afla pe strada Florilor din orașul […]


